Astropay bozdurma kart gündelik hayatta alışverişlerde kullanılan ön ödemeli bir kart sistemidir. Genellikle sanal alışverişlerde kullanılan Astropay yüksek güvenlik tedbirleriyle koruma altına alınmış bir karttır. Tek kullanımlık bir kart olması dabu güvenlik önlemlerinden biridir.
Astropay kart üzerinde 16 haneli bir kart numarası yer almaktadır. Bu 16 hanelik tek kullanımlık kart numarası ile alışveriş sitelerinde ödeme yapılabilir. Astropay kartın tek kullanımlık olması kullanıldıktan sonra işlevini kaybettiği anlamına gelmektedir. Güvenli kullanıma sahip olmasının en öneli nedeni de her seferinde bir kez kullanılabilir olmasıdır.

Herhangi bir şekilde başka biri tarafından tekrar kullanılma riski yoktur. Kredi kartları ya da banka kartları gibi ödeme esnasında kişisel bilgi paylaşımına gerek yoktur. Kişisel bilgi paylaşımına gerek olmamasından dolayı bilgileriniz üçüncü kişiler tarafından kullanılmaz. Astropay al seçeneğiyle Astropay sahibi olabilirsiniz. Astropay internet alışverişleri esnasında kredi kartı kullanmak istemeyenler için kullanılacak ideal bir ödeme yöntemidir. Astropay al seçeneği ile satın alma işlemi yapacağınız sayfaya yönlendirildikten sonra herhangi bir kişisel bilginizi bildirmeye gerek kalmadan astropay al ile astropay sahibi olabilirsiniz. Yine alışveriş esnasında da hiçbir kişisel bilginizi girmenize gerek kalmamaktadır. Bir sanal kart olan Astropay kartta tamamen kişisel güvenlik ön plandadır. İçerisindeki bakiye kadar kullanılır ve satın alırken içerisindeki bakiye kadarı satın alınır.

Alışveriş esnasında içerisindeki bakiye kullanılır. Eğer içerisinde bakiye kalırsa Astropay bozdur işlemi gerçekleştirilerek kalan bakiye nakite çevrilir. Astropay bozdur seçeneği ile kart bozdurma işlemi gerçekleştirilebilir. Astropay satışı döviz kuru üzerinden gerçekleştirilmektedir. Astropay bozdur işlemi de döviz kuru üzerinden kart içerisindeki bakiye hesaplanarak Türk Lirasına çevrilerek gerçekleşir. Kısaca Astropay bozdur işlemi esnasında; güncel kur üzerinden kart içerisinde kalan bakiye nakite çevrilir denilebilir.


paykasa
paykasa alpaykasa bozdurmapaykasa bozumpaykasa fiyatlarıpaykasa kart alpaykasa nedirpaykasa satın al