astropay nedir Online alışveriş cüzdanınız yok mu? Tek kullanımlık karta mı ihtiyacınız var? Astropay kart tam ihtiyaçlarınıza göredir!
Aşağıda yer alan konular özet halinde anlatılmaktadır. Diğer tüm detaylar için 7/24 hizmet veren canlı destek hattımıza sorabilir veya diğer sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Astropay Nedir?

Astropay destekleyen sitelerde kullanılmak üzere sadece kişiye özel anlık olarak üretilen 16 haneli pin kodu, cvv güvenlik kodu ve son kullanma tarihinden oluşan ön ödemeli sanal kart türüdür. Bakiyeler dolar olarak kart içerisinde yer almaktadır. Kartın kullanım süresi 1 yıldır. Basıldığı ay itibariyle 1 senelik son kullanma tarihi atanmaktadır. Son kullanma tarihinde kart içerisinde bakiye olsa dahi otomatik olarak iptal olacaktır. İptal olan kartların tekrar basılması veya talep edilmesi mümkün değildir.

Dikkat! Sanal kredi kartı değildir! Sadece benzer bir sisteme sahip ve anlaşmalı olduğu sitelerde geçmektedir.

Astropay Nasıl Satın Alınır?

Astropay de paykasa gibi ön ödemeli bir kart sistemidir. Kart içindeki bakiyeler dolar olarak saklanmaktadır. Sabit olarak 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$ ve 250$ bakiyeleri tek kart olarak satılmaktadır. 250$ üstü tek kart isterseniz 500$ veya 1000$ vb. canlı destek operatörlerimize başvurup bilgi alabilirsiniz.

Sadece 3 adımda kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
1.enpaykasa.com/ sayfasından canlı destek operatörlerimize almak istediğiniz kart miktarını ve istediğiniz banka hesabını belirtin.
2. Canlı destek servisimiz tarafından size verilen “KURUMSAL ŞİRKET HESABI” olan banka hesabına açıklamaya cep numaranızı yazıp ödeme yapın.
3. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek operatörüne ödeme yaptığınız bankayı, almak istediğiniz kart isim ve miktarını belirtip kartınızı sms olarak teslim alın.

astropay nasıl yüklenir


Astropay Nasıl Kullanılır?

Sitemiz den satın almış olduğunuz her astropay kartın kendine özel kredi kartında olduğu gibi pin kodları mevcuttur. Her satın alınan ürün için, “Bakiye – Kart No – Son Tarihi – Güvenlik Kodu” şeklinde sayılar verilmektedir. Sitenize yüklerken TL veya USD bakiye olarak yazmanız gerekebilir.

Nasıl Kullanılır ?

Siteniz kod yüklenirken USD bakiye kabul ediyorsa size verilen bakiyeyi direk yazabilirsiniz. Eğer TL bakiye yazmanızı veya diğer döviz kurlarını yazmanızı istiyor ise, güncel kur üzerinden hesaplayıp USD karşılığı kaç lira ise yazmanız gerekmektedir.

Örnek kullanım tablosu yan tarafta yer almaktadır. Numaralar temsilidir.