Paykasa fiyatları bütün ön ödemeli kartlarda olduğu gibi döviz kuru üzerinden satış yapmaktadır. Paykasa kart fiyatları, günün döviz kuruna göre netleşir.


Türkiye Resmi Bayisi olan enpaykasa.com garantisiyle. En ucuz Paykasa ✓ Astropay ✓ Paykwik fiyatları ile hızlı satın al ya da bozdur. Her bankaya havale imkanı vardır. İster alışverişte kullan, istersen para transferi gerçekleşir. Hızlı ve güvenli çevrimiçi ödeme sistemleri yetkili bayisi enpaykasa.com. Paranıza değil, size değer veriyoruz. Çünkü biliyoruz, dürüstlük her zaman kazanır.

Paykasa fiyatları Euro kuru paralel olarak değişmektedir. Sitenize yatırdığınız para miktarıda artar. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşer. Lütfen hesap numaramızı isteyiniz.
Ön ödemeli kartlar kullanıcılar için internet sitelerinde hızlı ödeme olanağı sağlar.

Ön ödemeli kartlar internet ortamında kullanılan “Elektronik para” paykasa olarak geçer.

Online harcama için olan paykasa ön ödemeli bir sanal kredi kartıdır. Paykasa piyasada lider konumunda. Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullananın ayrıca Visa ve MasterCard yöntemi ile satış yapmaktayız.

Kart Değerleri : €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve 1000 € dur.

Ön ödemeli kartlar ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz size vermiş olduğunuz 16 haneli kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen canlı destek veya whatsapp iletişim hattı üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

UCUZ PAYKASA SATIN ALMAK VE BOZDURMAK İÇİN LÜTFEN CANLI DESTEK VEYA WHATSAPP ÜZERİNDEN İRTİBATA GEÇİN.

Paykasa Fiyatları

Birbirinden değerli hediyeleri kazanmak için facebook üzerinde bizi takip edin. En kaliteli hizmeti sunmaya söz vermiş firmamızdan bir ilk. Kampanya detayları için lütfen blog yazılarımızda paykasa kampanyaları ile ilgili yazımızı takip edin veya şu linke tıklayın.

Türkiyenin Resmi Paykasa bayisinden en ucuz fiyatlar

Enpaykasa.com olarak, on üçüncü yılımıza girdiğimiz 2019 yılına ve yeni web arayüzümüze özel geliştirdiğimiz kampanya sisteminin yanısıra, en ucuz paykasa fiyatları ile satış yapma konusunda da oldukça iddialıyız, şirketimizin kurulduğu ilk günden itibaren bozdurma alanında ki yüksek kur politikamızla rakipsiz olduğumuz gerçeği hiç değişmeden devam etmekte. Bunun yanısıra artık resmi bayi avantajıyla piyasalardaki en makul fiyatlar ile rakip tanımaz politikamıza bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

paykasa fiyatları, paykasa, paykasa satın al, paykasa kart al, paykasa al, paykasa bozum, paykasa bozdurma, resmi paykasa