Paykasa Satın Al

PayKasa Nasıl Yüklenir ?

 

Paykasa İnternet ortamında kullanılan “Elektronik para” dır. Paykasa online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir sanal kredi kartıdır. Paykasa piyasada lider konumundadır. Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz ayrıca Visa ve MasterCard yöntemi ile satış yapmaktayız.

Paykasa Kart Değerleri: €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 dur.

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz size vermiş olduğunuz 16 haneli kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

Internet Alışverişlerinde Sanal Ödeme Kartı Paykasa Satın Almak Kullananlara Güven ve Kolaylık Sağlıyor.

Artık alışveriş sıklıkla internet üzerinden yapılıyor ve beraberinde kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlayan ödeme teknolojileri çıkıyor. Sanal ödeme seçeneklerinden en çok kullanılan ve erişebilir olanı paykasa ödeme yöntemidir. Uluslararası bir finans şirketi olması nedeniyle dünyanın her yerinde internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Gün geçtikçe Türkiye’de kullanıcı ve iş ortaklığı yapan alışveriş ve oyun sitesinin sayısı hızla artmaktadır.

Bir çok konuda kullanıcılara rahatlık sağladığı için Paykasa satın alımı yapmak tercih edilen bir ödeme yönetimi haline gelmiştir. Güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek için sadece resmi bayiler ile iletişime geçin.

Birkaç Adımda Paykasa Al

Elinizde fazla olan değerlendirmek istediğiniz veya başka bayilerden aldığınız kullanılmayan Paykasa Kartınızı paraya çevirebilmenizde hızlı ve kolay bir işlem. Bize Bozdurmak istediğiniz miktar ve yatırılmasını istediğiniz hesap bilgilerinizi iletmeniz yeterli. Güncel doviz kuru üzerinden hesaplanıp banka hesabınızdan kısa bir süre içersinde erişebilirsiniz.

  • Müşteri temsilcilerimiz ile canlı destek bölümüne iletişime geçin
  • Ne kadar paykasa satın almak istediğinizi bize yazın
  • Bize almak istediğiniz ödeme miktarını Tl olarak hesaplarımızdan birine yatırın
  • Yaklaşık 3 dakika içersinde paykasa ödeme kodu size mesaj ve eposta olarak gönderilir

Banka Hesaplarımız

Paykasa alımı yapmak için alım yapacağınız miktarın TL karşılığını banka hesaplarımızdan birine yatırabilirsiniz. Para hesabımıza geçtiği anda müşteri temsilcilerimiz size pin bilgilerinizi verir. Türkiye de en çok kullanılan banklarla ile çalışıyoruz bu şekilde kolaylıkla alım işleminizi tamamlamış oluruz.

Online alışverişler için resmi bayiden hızlı ve güvenilir paykasa al.